Mokėjimai

Jūsų patogumui siūlome rinktis iš keleto mokėjimo būdų. Internetinėje parduotuvėje technikospasaulis.lt galite atsiskaityti šiais mokėjimo būdais: 


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu. 

Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jums į elektroninį paštą bus išsiųsta sąskaita mokėjimui. Apmokėkite ją, pasinaudoję savo banko elektronine sistema arba bet kuriame banko, pašto skyriuje. Pasirinkus šį mokėjimo būdą - užsakymas pradedamas vykdyti gavus mokėjimą. Atliekant pavedimą svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: UAB Logina
Gavėjo sąskaita: LT294010041400080594 
Gavėjo kodas: 172397088
Gavėjo bankas: AB DNB bankas
Mokėjimo paskirtis: “užsakymo numeris” (reikia nurodyti užsakymo, kurį apmokate, numerį)


Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Patogus, greitas ir saugus atsiskaitymo būdas. Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite nukreipti į  “Paysera” mokėjimų sistemą. Joje pasirinksite banką, kurio paslaugomis naudojatės ir prisijungę prie savo paskyros banke galėsite atlikti pavedimą. Atlikus pavedimą Jūs būsite grąžinti į technikospasaulis.lt puslapį.


Atsiskaitymas grynaisiais pinigais.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes mokėsite kurjeriui užsakymo pristatymo metu. Iš anksto pasiruoškite tikslią užsakymo pinigų sumą.


Pirkimas išsimokėtinai.

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į "Mokilizingo" savitarnos svetainę, kurioje turėsite užpildyti duomenis, reikalingus jūsų mokumo įvertinimui ir sutarties pasirašymui. Esant teigiamam atsakymui, būsite nukreipti atgal į elektroninę parduotuvę, kur Jūsų užsakymas netrukus bus pradėtas vykdyti. Plačiau skaitykite...