Pristatymas

Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

Prekės pristatomos Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje per 2-4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jei prekės yra sandėlyje). Prieš atvažiuodamas, kurjeris Jus informuos skambučiu arba SMS žinute apie planuojamą atvykimo laiką.

Pristatymo kaina.

Daugelio užsakytų prekių, kurių svoris yra iki 10kg, pristatymo kaina- 3,60 €. Prekių, kurių svoris yra didesnis, pristatymas yra papildomai apmokestinamas. Tikslią pristatymo kainą matysite užsakymo formavimo lange. Prašome pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro. Didelių gabaritų ir/ar didelio svorio prekių (pvz. šaldytuvų) užnešimo iki durų paslauga yra apmokestinama atskirai.

Prekių priėmimas.

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jeigu už prekę ketinate atsiskaityti pristatymo metu, nepamirškite pasiruošti reikalingos sumos pinigų.

Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ar prekės išorinės išvaizdos pažeidimus, komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente arba nepriimkite siuntos.

Išsaugokite sąskaitą-faktūrą, ji bus reikalinga garantiniam aptarnavimui.

Jei turite klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu arba telefonu.